قفل گذاری روی پوشه

برای این کار مثل زیر عمل کنید.

1- از منوی Start روی Run کلیک کنید تا منوی Run ظاهر بشه خوب حالا توش تایپ کنید cmd و اینتر بزنید تا ms-dos promt ویندوز ظاهر بشه

2-خب حالابه درایوی که پوشه توشه برید

3-خب حالا فرمان ren رو اجرا کنید و یه فاصله بدید و اسم پوشه رو وارد کنید و بازم یه فاصله و ودوباره اسم پوشه رو وارد کنید واین فرق که بعد از اسم پوشه بدون هیچ فاصله ای یه نقطه بذارید و کد زیرو بدید

({2559a1f2-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0})

یعنی مثل این خط فرمان:

x:ren folder folder.{2559a1f2-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0}

تذکر: به جای(x) اسم درایو و به جای folder اسم پوشه خودتونو بدید.

4-خب حالا اینتر کنید و تمام . توی محیط ویندوز به جایی که پوشه بوده برید اگه خوب کارتون رو انجام داده باشید فلدر به شکل یه قفل در اومده

5- برای برگردوندن این پوشه به حالت اولیه باید تمام مراحل رو انجام بدید فقط توی تغییر نام از اون کد استفاده نکنید . 

قفل گذاری روی پوشه

برای این کار مثل زیر عمل کنید.

1- از منوی Start روی Run کلیک کنید تا منوی Run ظاهر بشه خوب حالا توش تایپ کنید cmd و اینتر بزنید تا ms-dos promt ویندوز ظاهر بشه

2-خب حالابه درایوی که پوشه توشه برید

3-خب حالا فرمان ren رو اجرا کنید و یه فاصله بدید و اسم پوشه رو وارد کنید و بازم یه فاصله و ودوباره اسم پوشه رو وارد کنید واین فرق که بعد از اسم پوشه بدون هیچ فاصله ای یه نقطه بذارید و کد زیرو بدید

({2559a1f2-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0})

یعنی مثل این خط فرمان:

x:ren folder folder.{2559a1f2-21d7-11d4-bdaf-00c04f60b9f0}

تذکر: به جای(x) اسم درایو و به جای folder اسم پوشه خودتونو بدید.

4-خب حالا اینتر کنید و تمام . توی محیط ویندوز به جایی که پوشه بوده برید اگه خوب کارتون رو انجام داده باشید فلدر به شکل یه قفل در اومده

5- برای برگردوندن این پوشه به حالت اولیه باید تمام مراحل رو انجام بدید فقط توی تغییر نام از اون کد استفاده نکنید .

افزایش سرعت اینترنت

این کارو حتما بکنید تا سرعت اینترنتتون تا ده برابر افزایش پیدا کنه . این کار باعث میشه هر صفحه ای برای دومین بار یا بعد از اون که میخواد باز شه به سرعت هر چه تمام باز بشه.

توجه: اگر مراحل رو انجام دادید و در ابتدا تغییری احساس نکردید اون رو پاک نکنید چون تو جایی که شما فکرش رو نمیکنید به کمکتون میاد بدون اینکه شما بفهمید.

ابتدا به Start برید و تو Run تایپ کنید Regedit و Enter بزنید.
حال به دنبال این عبارت بگردید:
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings]
سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:
MaxConnectionsPerServer -1
MaxConnectionPerl_OServer -2
ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی ...

صفحه سمت راست ، کلیک راست کنید و از قسمت [New]، روی [DWORD] کلیک کنید.
سپس عبارت شماره 1 را بنویسید . برای عبارت شماره 2 هم همین مراحل را انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کلیک کنید و در قسمت [Value data] برای گزینه اول عدد 8 و برای گزینه دوم حرف a را وارد کنید و سیستم را Restart کنید.
دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

راهکاری جستجو در GOOGLE 

 گوگل یکی از پرقدرترین و پر ترافیکترین موتورهای جستجو در وب است. این موتور جست وجو ، امکان دسترسی آسان به بیش از 3 میلیارد صفحه وب را فراهم می کند و هر روز پذیرای میلیونها کاربر از سرتاسر دنیاست. بدون شک استفاده بهینه از چنین موتور پر قدرتی ، مستلزم اتخاذ روشهای صحیح و منطقی در امر جست و جو است.

 مفاهیم اولیه جست و جو در گوگل 

برای ورود یک پرس و جو در موتور جست و جوی گوگل ، کافی است کلمه توصیفی در رابطه با موضوع جست و جو را تایپ کرده و کلید ENTER را فشار دهید تا لیستی از صفحات وب مرتبط با موضوع مورد نظرتان ارائه شود. از آنجائی که گوگل در لیست مذکور ، صفحات وبی را که شامل تمامی کلمات موجود در پرس و جوی مورد نظر است نمایش می دهد ، لذا برای بهبود یا محدود سازی دامنه جست و جو ، مجبور خواهیم بود که کلمات بیشتری را به عبارت جستجو بیافزاییم. با این عمل ، پرس و جوی جدید زیر مجموعه ای از صفحات یافت شده برای پرس و جوی قبلی را باز می گرداند.

 انتخاب کلمات کلیدی

 برای کسب بهترین نتایج در عملیات جست و جو ، استفاده بهینه از کلمات کلیدی حائز اهمیت است. در این رابطه نکات زیر را همیشه به خاطر بسپارید. ـ در صورت امکان از اسامی خاص استفاده کنید. برای مثال اگر بدنبال اطلاعاتی در مورد پیکاسو نقاش معروف هستید ، به جای PAINTERS از کلمه PICASSO استفاده نمائید. ـ از کلماتی که احتمال ظاهر شدنشان در سایتی وجود دارد ، استفاده کنید. برای مثال ، کاربرد کلماتی مانند LUXURY HOTEL در عبارت جست وجو در مقایسه با عبارت  REALY NICE PLACES TP SPEND THE NIGHT IN HAWAII نتایج بهتری را در پی خواهد داشت. ـ تا جایی که ممکن است از کلمات کلیدی دقیقتری استفاده کنید.  برای مثال ، پرس و جوی ANTIQUE LEAD SOLDIERS‌ نسبت به پرس و جوی OLD METAL TOYS نتایج بهتری را یه دنبال خواهد داشت. 

 درج خودکارAND در پرس و جو

 طبق پیش فرضها ، گوگل تنها صفحاتی را باز می گرداند که شامل تمامی واژه های مورد جستجو است. در این صورت نیازی به افزودنAND میان واژه ها نیست. به خاطر داشته باشید که ترتیب تایپ کردن واژه ها ، روی نتایج جستجو تاثیر خواهد گذاشت. برای محدود کردن هر چه بیشتر جستجو کافی است واژه های بیشتری را به پرس و جو اضافه کنید.  

حذف خودکار کلمات عمومی

 گوگل کلمات و کاراکترهای عمومی نظیر WHERE , HOW و ارقام و حروف منفرد را نادیده می گیرد. زیر آنها عملیات جست و جو را بدون بهبود نتایج ، فقط کند می سازند. اگر گوگل یکی از این کلمات را حذف کند ، در صفحه نتایج و زیر کادر جست وجو با نمایش جزئیات ،‌این مساله را یادآوری خواهد کرد. اگر یک کلمه عمومی در بدست آوردن نتایج دلخواه موثر باشد ، می توانید با گذاشته علامت + در مقابل کلمه مزبور آن را به پرس و جوی خود اضافه کنید (توجه داشته باشید که باید قبل از علامت + یک فاصله خالی قرار دهید) روش دیگر برای انجام این کار ، هدایت عبارت جستجو است که مفهوم آن گذاشتن علائم کوتیشن در اطراف دو یا چند کلمه است. بدین ترتیب کلمات عمومی نیز در جست و جو شرکت داده خواهند شد. مانند "TEHRAN" . برای مثال جهت جستجوی "قسمت اول بازی جنگ ستارگان" یکی از عبارتهای زیر را وارد کنید. ـ STAR WARS EPSIDE + I ـ I" "STAR WARS EPSIDE  

 استفاده از حروف بزرگ : 

گوگل در جست و جوهای خود تفاوتی بین حروف بزرگ و کوچک قائل نمی شود. تمامی حروف پرس و جو صرف نظر از اینکه چگونه تایپ کرده اید ، با حروف کوچک در نظر گرفته می شوند. برای مثال پرس و جوهای "Tehran" و "tehran" و "TEHRAN" همگی نتایج یکسانی را باز می گردانند.

  گونه های مختلف یک کلمه

 برای ارائه دقیقترین نتایج ، گوگل از پرس و جوهای حاوی کاراکترهای عمومی WILD CARD‌ پشتیبانی نمی کند. به عبارت دیگر گوگل دقیقا کلماتی را که در کادر جست وجو وارد کرده اید ‌مورد جست وجو قرار می دهد و بنابراین در جست و جوی کلمه "BOOK" یا "BOOK*" نتایجی مانند "BOOKS" و "BOOKSTORE" را بدنبال نخواهد داشت. 

 جست و جو در گروهها 

اگر دقیقا نمی دانید از کدام کلمات کلیدی در عبارت جستجو استفاده کنید ،‌ دایرکتوری گوگل (DIRECTORY.GOOGLE.COM) مکان خوبی برای شروع کار جستجو است. برای مثال جستجوی کلمه SATRUN در گروه SCIENCE>ASTRONOMY از دایرکتوری گوگل ،‌ منجر به نمایش صفحاتی درباره سیاره کیوان یا زحل خواهد شد. در حالی که جستجوی همین کلمه در گروه خودرو صفحاتی درباره اتومبیل SATURN را به دنبال خواهد داشت. با جستجو داخل یک گروه دلخواه می توانید صفحات مرتبط با موضوع مورد نظر را محدودتر کنید.

 جستجوی پیشرفته در گوگل

 می توانید با افزدون عملگرهایی که عملکرد کلمات کلیدی را بهبود می بخشند و در مواردی روش جستجو را به طور کلی تغییر می دهند ، دقت جستجوهای خود را افزایش دهید. گوگل در جست و جوی پیشرفته از عملگرهای متعددی پشتیبانی می کند. این عملگرها ، کلمات پرس و جویی هستند که مفهوم خاصی برای گوگل دارند.

 عملگر + 

 در رابطه با این عملگر توضیحات کافی داده شد.

 عملگر ـ 

گاهی اوقات کلمه ای که به دنبال آن هستید ، بیش از یک معنا دارد. برای مثال کلمه BASS به معانی نوعی ماهی وهمچنین به معنای بم است که می تواند هم به ماهیگیری و هم به موسیقی مربوط باشد. در چنین وضعیتی می توانید کلمه مورد نظر را به همراه علامت " - " در کنار آن ، به پرس و جوی خود اضافه کنید تا در هنگام جستجو نادیده گرفته شود.(افزودن فاصله خالی قبل از علمات تفریق الزامی است). برای مثال جهت یافتن صفحات وبی درباره bass که شامل music نیست این پرس و جو را به شکل زیر تایپ می کنیم. Bass-music   

عملگر " " 

برای جستجوی یک عبارت ، کلمات آن را داخل علامت کوتیشن قرار دهید. در این صورت کلمات محصور بین علامت کوتیشن مانند "TEHRAN" در نتایج حاصل از جستجو ، دقیقا همانطور که آنها را وارد کرده اید ، کنار هم ظاهر خواهند شد. * جستجوی عبارتها با استفاده از این روش ، به ویژه برای جستجوی کلمات قصار ، ‌ضرب المثلها و اسامی منحصر بفرد مفید هستند. 

 عملگر OR

 گوگل از عملگر منطقی OR پشتیبانی می کند. برای بازیابی صفحاتی که شامل کلمه A یا B ‌هستند ، عملگر OR را (با حروف بزرگ) میان این کلمات تایپ کنید. (A OR B) 

عملگر محدود کننده حوزه مورد جستجو

 اگر سایتی را که می خواهید جستجو کنید می شناسید ، اما مطمئن نیستید که اطلاعات مورد نظر در کدام نقطه از این سایت واقع شده اند ، می توانید از گوگل بخواهید تنها آن حوزه را جستجو کند. بدین منظور کلمه موردنظر را به همراه کلمه SITE و علامت سمی کولن و سپس نام حوزه ، وارد کنید. برای مثال ، جهت یافتن اطلاعاتی در مورد شرایط ورود به دانشگاه استانفورد ، پرس و جوی خود را به شکل زیر وارد کنید. www.STANFORD.EDU ADMISSION SITE : 

سایر ویژگیهای جستجوی پیشرفته : 

می توانید در پنجره جستجو پیشرفته از گزینه های ذیل نیز برای اهداف معینی استفاده کنید.

 ـ LANGUAGE : انتخاب زبان ارائه نتایج حاصل از جستجو

 ـ DATE : تعیین محدوده زمانی برای نتایج حاصل از جستجو (3 یا 6 یا 12 ماه گذشته) 

 ـ OCCURRENCES : انتخاب مکان جستجوی واژه های مورد نظر در صفحه وب (در عنوان ، آدرس یا هر نقطه ای از صفحه وب)

 ـ DOMAINS : جستجوی یک وب سایت خاص یا حذف کامل یک سایت از عملیات جستجو 

ـ SAFE SEARCH : صفحات SAFE SEARCH گوگل شامل نام سایتهائی است که اطلاعات مورد جستجوی شما را در بردارند و اسامی آنها از لیست نتایج حذف شده است. 

 مفهوم پیوندها در لیست نتایج : 

در لیست نتایج حاصل از جستجو ، هر یک از پیوندها دارای معنا و کاربرد بخصوصی است که در زیر به شرح آنها می پردازیم.

 A. ADVANCED SEARCH

 شما را به صفحه ای پیوند می دهد که می توانید در آن جستجوی خود را (در صورت لزوم) محدود کنید.

 B. PREFERCNES 

شما را به صفحه ای پیوند می دهد که در آن اولویتهای جستجو نظیر ، تعداد پیش فرض نتایج در هر صفحه ، زبان رابط کاربردی و اینکه نتایج حاصل از جستجو با استفاده از فیلتر SAFE SEARCH گوگل نمایش یابند یا خیر را تعیین می کند.

 C. LANGUAGE TOOLS 

ابزارهایی برای تنظیم اولویت های زبان در صفحاتی که باید جستجو شوند ، زبان رابط کاربردی و ترجمه نتایج حاصل ، در اختیار می گذارد.

 D. SEARCH TIPS 

پیوند شما را با اطلاعاتی برقرار می کند که شما را در جستجویی کارامدتر یاری خواهند کرد.

 E. SEARCH FIELDS

 برای ورود یک پرس و جو داخل گوگل ، چند کلمه کلیدی توصیفی تایپ کنید. سپس کلید ENTER را فشار دهید. یا روی دکمه SEARCH کلیک کنید تا نتایح حاصل از جستجو در اختیارتان گذاشته شود.

 F. GOOGLE SEARCH BUTOON 

برای ارائه یک پرس و جوی دیگر به گوگل ، روی این دکمه کلید کنید. به جای این کار می توانید کلید ENTER را نیز فشار دهید.

 G. TABS

 می توانید با کلیک روی زبانه های ذیل ، هدف جستجوی خود را در گوگل مشخص کنید : 

WEB : جستجوی کامل وب

 IMAGE: یافتن تصاویر

 GROUPS : جستجوی اطلاعات در آرشیو گفتگوی USENET DIRECTORY : جستجوی اطلاعات در گروههای گوگل

 H. STATICS BAR 

در این نوار ، اطلاعات آماری راجع به جستجوی شما ، شامل تعداد نتایج حاصل از جستجو و مدت زمان جستجوی اطلاعات نمایش داده می شود. 

 I. CATEGORY 

اگر واژه های مورد جستجو در دایرکتوری گوگل نیز وجود داشته باشد ، با استفاده از این پیوندها می توانید به اطلاعات بیشتری در ارتباط با پرس و جوی خود دست یابید. روی این پیوندها کلیک کنید نا بتوانید پیوندهای دیگر را مرور نمائید.

 J. PAFGE TILE

 اولین سطر نتیجه جستجو ، متعلق به نام صفحه وب یافت شده است. گاهی اوقات به جای این عنوان یک URL نمایش داده می شود. بدین معنا که این صفحه عنوان ندارد یا اینکه گوگل محتوای کامل آن را صفحه را شاخص گذاری نکرده است. توجه داشته باشید که این صفحه نسبت به صفحات دیگر ، با پرس وجوی شما تطبیق بیشتری دارد.

 K. TEXT BELOW THE TILE 

متن زیر عنوان ، گلچینی از نتایج حاصل از جستجوی پرس و جوی شماست. با کمک این متن می توانید واژه های مورد جستجوی خود را قبل از کلیک کردن نتیجه ، در مفاد صفحه وب یافت شده ببینید. 

L. DESCRIPTION 

اگر پرس و جوی شما در دایرکتوری گوگل موجود باشد ، در این خط شرحی راجع به آن داده میشود. M. CATEGORY اگر سایت یافت شده برای پرس و جوی شما در دایرکتوری گوگل وجود دارد ، نام گروه مربوطه در زیر شرح آن نمایش داده می شود. 

N. URL OF RESULT 

آدرس صفحه وب یافت شده را مشخص می کند.

O. SIZE این عدد حجم بخش متنی صفحه وب یافت شده را مشخص میکند. برای سایتهایی که در گوگل شاخص گذاری نشده اند ، این مقدار حذف می شود.

 P. CACHED

 با کلیک روی این پیوند می توانید محتویات صفحه وب مورد نظر را از زمانی که توسط گوگل شاخص گذاری شده ، مشاهده کنید. اگر بنا به دلایلی پیوند سایت ، شما را به صفحه مربوطه متصل نکرد ، می توانید نسخه درون CACHE آن را بازیابی کرده و به اطلاعاتی که نیاز دارید ، دسترسی یابید.

 Q. SIMILAR PAGES 

وقتی روی این پیوند کلیک می کنید ، گوگل به طور خودکار عملیات جستجو برای یافتن صفحات مرتبط با نتیجه مورد نظر را انجام دهد.

 R. INTENDEND RESULT 

اگر گوگل نتایج متعددی را در یک سایت خاص بیابد. ابتدا مناسبترین نتیجه و در زیر آن نتایج به دست آمده از همان سایت را نمایش می دهد.

 S. MORE RESULTS 

 اگر بیش از دو نتیجه از یک سایت حاصل شود ،‌ با کلیک روی پیوند MORE RESULTS FROM…... می توان به بقیه نتایج دسترسی یافت. 

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

طراحی وب به چه معناست؟

 هر چند که الان توانایی این را دارید که یک دامنه و میزبان مناسب را انتخاب نمائید ولی این بدین معنا نیست که دیگر شما صاحب یک سایت وب شده اید!

یک سایت وب تا حد زیادی به یک کارت ویزیت شباهت دارد. اگر شما بدترین کاغذ و چاپخانه دنیا را نیز در اختیار داشته باشید باز هم مهمترین چیزی که باقی می ماند پیدا کردن مطالب مناسب و همچنین داشتن یک طراحی زیباست .در مورد یک سایت هم قضیه از همین قرار است

 . بدون یک طراحی مناسب تمام وقت و هزینه شما به هدر می رود .

همچنین اگر سایت شما از خدمات پشتیبانی لازم برخوردار نباشد کاربران شما پس از چند بار مشاهده سایت دیگر رغبتی برای بازگشت از خود نشان نخواهند داد.طراحی سایت وب به معنای طراحی مطالب و جایگذاری درست و زیبای آنها در صفحات می باشد و این کاری است که در تمام روشهای تبلیغاتی نیز انجام شده و در واقع اصل کار محسوب می شود. وظیفه طراحان وب نیز دقیقا همین است. آنها باید مطالب موجود را در محیطی زیبا قرار دهند و در عین حال این مطالب و اشکال باید به صورتی بسیار ساده و قابل استفاده طراحی شده باشند تا بینندگان شما دچار سر در گمی و خستگی نشوند.طراحی وب یک هنر است و یک طراح وب باید شخصی با معلومات فنی و در عین حال هنری باشد تا بتواند سایتی زیبا و جذاب را طراحی نماید. یک طراح وب همچنین باید اطلاعات بازاریابی مناسبی نیز داشته باشد تا سایت هر شرکتی را مناسب حال مشتریان آن طراحی نماید. به عنوان مثال سایت وب طراحی شده برای یک کودکستان باید کاملا با سایت یک شرکت  الکترونیکی تفاوت داشته باشد.یک سایت وب از عناصر زیر تشکیل می گردد :

  • ظاهر گرافیکی (interface): ظاهر یک سایت که از اشکال و  عکسها    تشکیل شده و بیننده در نگاه اول متوجه آنها می شود.
  • امکانات سایت: برنامه هایی که در سایت استفاده شده اند .
  • مطالب سایت: قسمتهایی که بیننده آنها را دیده و می خواند .

برای طراحی یک سایت وب قطعا باید این عناصر به دقت مورد بررسی قرار گیرند.

ظاهر گرافیکی

جذابیت اشکال گرافیکی از مهمترین ارکان یک سایت وب می باشد . در آغاز این مرحله طراح با شما صحبت کرده و در مورد اشکال و رنگهایی که با کار شما همخوانی دارند سوالاتی می پرسد . سپس طراحان گرافیک تلاش می کنند تا اشکال مناسب را با توجه به اهداف و موقعیت شرکت شما طراحی کنند. بدون اشکال گرافیکی زیبا و جذاب نمی توانید کاربران خود را به بازگشت و دوباره دیدن سایت تشویق کنید. در غیاب اشکال گرافیکی زیبا و جذاب سایت شما سرد و بی روح به نظر رسیده و حتی ممکن است که گوشه ای از مشتریانتان را از دست بدهید.

امکانات سایت

از طرف دیگر در نبود برنامه های کاربردی مناسب و حتی با داشتن زیباترین اشکال و ظواهر گرافیکی ممکن است مشتریان خود را دلسرد کرده و نتوانید پاسخگوئی مناسب برای نیازهای آنها باشید. اشکال گرافیکی زیبا به تنهایی نمی توانند باعث بالا رفتن فروش شما شوند. گرافیک زیبا تنها در جذب مشتری موثر است ولی فروش اینترنتی و ارائه خدمات به مشتری نیازمند برنامه نویسی می باشد. برنامه نویسان همیشه در تلاشند که پی به نیازهای شما و مشتریانتان برده و برنامه های خود را در جهت پاسخگوئی به آنها آماده نمایند. به عنوان مثال فروشنده ای که می خواهد محصولات خود را از طریق سایت خود به فروش برساند نیازمند برنامه ای است که به او قابلیت تعریف اجناس خود، قیمت آنها و توضیحات اضافه را بدهد. چنین برنامه ای باید بتواند مشتریان را از افراد معمولی سایت تمیز داده و مقدار مبلغ پرداختی برای هر جنس را حساب کند. شما همچنین می توانید قابلیت حسابداری را نیز به سایت خود اضافه کنید، به صورتی که در پایان هر ماه فهرست کلیه اجناس فروخته شده به همراه کل مبلغ دریافتی و مبلغ بدهکاری و یا احیانا نمودار های مربوطه را مشاهده کنید.یک برنامه نویس با تجربه می تواند تمامی این کارها را به صورت خودکار برنامه نویسی نماید تا کار کردن با سایت براحتی فرستادن یک نامه الکترونیکی شود. از طرف دیگر اگر سایتی بدون توجه به اصول برنامه نویسی طراحی شده باشد حتی کار کردن با آن سایت نیز مشکل خواهد بود. چنین سایتی نه تنها به پیشرفت شما کمک نمی کند بلکه این تفکر را در مشتری ایجاد می کند که با شرکتی تازه کار و بی تجربه طرف است.

مطالب سایت

در بسیاری از مواقع اتفاق می افتد که ما وقت کمتری را صرف چیزهایی می کنیم که به نظر ساده می رسند و در عوض بیشتر وقت خود را صرف قسمتهای پیچیده تر و نا آشنا تر می نماییم. اهمیت مطالب بکار رفته در سایت هیچ وقت نباید به فراموشی سپرده شده و یا احیانا فدای گرافیک و برنامه نویسی شود. متاسفانه خیلی از شرکتهای طراحی وب بر این باورند که طراحی مطالب سایت جزء وظایف یک طراح وب نیست. طراحی و آماده سازی مطالب یک سایت باید از اولین نکاتی باشد که مورد توچه قرار می گیرد و طراحی گرافیک و برنامه نویسی در مکان بعدی قرار می گیرند. هیچگاه نباید فراموش کرد که طراحی گرافیک و برنامه نویسی تنها در جهت کمک به هر چه بهتر خوانده شدن مطالب سایت استفاده می شوند.با توجه به نیازی که به این قسمت احساس می شود، باران تصمیم گرفت که گروه مدیریت پروژه خود را بدین منظور پایه ریزی نماید. یکی از وظایف این گروه کمک به شما در طراحی و پیاده سازی مطالب مورد نیازتان می باشد. متخصصان ما همچنین می توانند متون شما را کاملا ویرایش کرده و در صورت در خواست به زبانهای انگلیسی، فرانسه و عربی ترجمه نمایند.

البته عوامل دیگری نیز در طراحی یک سایت وجود دارند ولی ما سعی کردیم که مهمترین آنها را در بالا توضیح دهیم. اکنون شما به راحتی می توانید بین یک سایت خوب و بد فرق گذاشته و پی به ارزشهای واقعی یک سایت ببرید. در قسمت بعد که رابطه بسیار نزدیکی با قسمت فعلی دارد، به بررسی گونه های مختلف سایتهای اینترنتی می پردازیم.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

 

 

سلام بر تو که راه خانه دوست را مى‏دانى. سلام بر سلام‏هاى تو، سلام بر گریه‏هاى تو در دشت‏هاى زرد غیبت، سلام بر تو که وعده خدایى، موعود زمانى، شکوه زمینى.

ستارگان تمام شده‏اند، دیگر ستاره‏اى براى شمردن نمانده است. شب را سرِ بیدارى نیست و روز بهانه آمدن ندارد. جمعه‏ها، چه دلگیر روزهایى است! هفته‏ها چه انباشته ایامِ خالى از لطفى است!

سال شمار عمر ما، به دست باد ورق مى‏خورد، برگ از گل مى‏هراسد و باد از ابر، اما من سخن گفتن با تو را از عندلیبان باغ آموختم، همان مرغانى که همیشه گل را میان جنگل شاخه‏ها گم مى‏کنند.

اى صبح‏ترین خواب یوسفان! با چشم این همه یعقوب چه خواهى کرد؟ تبار ابراهیم در گذر از آتش انتظارند! هرلحظه فرجنامه ظهور مى‏خوانند و دمساز با عاشقانند.

 

دسته ها :
شنبه بیست و ششم 5 1387
X