نامحدود کردن کارت اینترنت


 اول بگردین فایل  System.ini برای این کار
بعد اونو باز کنید و دنبال  [386enh] بگردید ...
بعد این دستورات رو بهش اضافه کنید و به همین صورت سیو کنید.Com0@00 Irq0000@0 Buffer=1024
@ number = ( 3,1,4,1,5,9)
@ letters = ( " this", " is ", "a" , "test" )
$word , $ anther - word - ) = ( " one " , "two" )
woafont=dosapp.FON

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

ساخت یک قطع کننده اتوماتیک ارتباط از اینترنت
حتما برای شما نیز پیش آمده است که قصد داشته باشید در زمان خاصی ، و به صورت اتوماتیک ازتباط خود را از اینترنت قطع کنید. به عنوان مثال بخواهید پس از دانلود نرم افزاری و پس از انجام عمل دریافت ویندوز به وصرت اتوماتیک ارتباط شما را از اینترنت قطع کند. با استفاده از این ترفند میتوانید انجام کلیه این عمل ها را میسر سازید. برای انجام این کار ابتدا برنامه Notepad را باز کنید. سپس متن زیر را در آن تایپ نمایید : rundll32 iedkcs32.dll,CloseRASConnections در تایپ آن به فواصل میان کلمات و علائم دقت کنی و یا بهتر است که آن را مسقیما کپی نمایید. سپس از منوی فایل گزینه Save را انتخاب کرده و در یک مسیر دلخواه ( و مشخص ) آن را با نامی دلخواه و فقط با پسوند bat. ذخیره کنید. برای مثال autodisconnect.bat و سپس از برنامه Notepad خارج شوید. بعد از این کار برنامه Scheduled Tasks را به یکی از طرق زیر باز کنید : 1) از منوی Start ابزار Run را اجرا کرده و در آن تایپ کنید control schedtasks و سپس Enter را بزنید. 2) مسیر زیر را برای رسیدن به برنامه و اجرای آن طی کنید : Start --> All Programs --> Accessories --> System Tools --> Scheduled Tasks در پایان فایل autodisconnect.bat را در آن وارد کرده و از نظر زمانی آن را تنظیم کنید.
دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

 قصد دارم ترفند جالبی را به شما معرفی کنم . که با انجام آن بی شک بر سرعت اینترنت
      شما به طرز قابل توجهی افزوده خواهد شد.
 
    برای  افزایش سرعت اینترنت  به عدد 921 ، ابتدا  روی  my computer   کلیک راست  کرده  و  گزینه
 properties     را انتخاب کنید. حالا از زبانه Hardware ، کلید device manager را کلیک کنید. در سمت
    چپ device manager ، روی modems  دابل کلیک کنید و بر روی مودمی که با آن connect  میشوید
    کلیک راست کنید و گزینه properties  را انتخاب کنید . حال در برگه  Advanced  و در قسمت Extra
 settingd      عبارت AT&FX را تایپ و ok کنید.
    حالا به  control panelو زبانه  Network and Internet Connectionsرفته .سپس گزینه Network
 Connections      را انتخاب کنید . حال روی  گزینه ای  که به اینترنت متصل می شوید کلیک راست
    کرده وارد properties شوید. از صفحه باز شده گزینه configure   را  انتخاب کنید . سپس گزینه
    maximum speed را به 921600 تغییر داده و ok کنید

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

قصد داریم شما را با یک ترفند جالب و مفید آشنا سازم. حتما تا به حال دقت کرده اید که در مرورگر 6 Internet Explorer در مورد تعداد دانلود همزمان فایلها از اینترنت محدودیت وجود دارد. این مرورگر به صورت پیش فرض به شما اجازه نخواهد داد بیش از 2 فایل را به صورت همزمان از اینترنت دانلود نمایید.
در این ترفند قصد داریم به شما آموزش دهیم که با کمک آن میتوانید این محدودیت را از بین ببرید و به تعداد دلخواه فایل توسط IE دانلود نمایید ( به صورت همزمان ).
امروزه اکثر کاربران از Download Manager ها استفاده میکنند و شاید این ترفند در نگاه اول زیاد کاربردی به نظر نرسد. نرم افزارهای Download Manager جدید به خوبی با مرورگر IE هماهنگ هستند و میتوانند به خوبی از عهده عملیات دانلود فایلها برآیند و معمولا با IE هیچ گونه مشکلی ندارند ، توصیه من نیز استفاده از یک دانلود منجیر مناسب در درجه اول میباشد. اما ممکن است زمانی پیش آید که شما مجبور باشید به جای استفاده از Download Manager از دانلودر پیش فرض خود مرورگر IE استفاده نمایید. برای مثال زمانی که لینک ها به صورت غیر مستقیم میباشند و ممکن است Download Manager نتواند لینک را تشخیص دهند و عملیات دانلود را انجام دهد. در این مواقع اگر تعداد فایلهای مورد نظر شما برای دانلود بیش از 2 مورد باشد و شما نیز از سرعت خوبی در ارتباط اینترنتی خود استفاده میکنید و قصد ندارید منتظر بمانید تا دانلود 2 فایل به اتمام برسد تا بتوانید عملیات دانلود را برای فایلهای بعدی آغاز نمایید ، میتوانید با کمک این ترفند به سادگی مشکل خود را برطرف نمایید و چندین فایل را به صورت همزمان و بدون محدودیت دانلود نمایید.

 برای شروع ابتدا از طریق منوی Start ابزار Run را اجرا نموده و در آن تایپ نمایید Regedit و Enter را بفشارید تا وارد محیط Registry Editor شوید.
سپس مسیر زیر را در آن بیابید :
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternet Settings
در صفحه سمت راست این مسیر دو کلید جدید از نوع DWORD ایجاد نمایید و نام آنها را MaxConnectionsPer1_0Server  و MaxConnectionsPerServer  بگذارید.
سپس روی هر دو فایل دوبار کلیک کرده و مقدار 0000000را ( در حالت Hexadecimal )  به هر دوی آنها اختصاص دهید ( یا معادل عدد 10 در حالت Decimal ).
سپس از رجیستری خارج شوید.
ممکن است برای اعمال تغییرات مجبور باشید سیستم را از نو راه اندازی نمایید.
به این ترتیب از این پس شما میتوانید بیش از 2 عمل دانلود را در آن واحد توسط مرورگر IE 6 انجام دهید ، بدون اینکه کوچکترین مشکلی در این بین برای شما پیش آید

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

در حال حاضر تمامی گوشیهای تلفن همراه قابلیت اتصال به اینترنت را دارند چرا که در کشورهای اروپایی و امریکا اغلب افراد از این سرویس استفاده میکنند. اما در کشور ما استفاده از اینترنت در موبایل اصطلاحی نا آشناست. اما در ایران هم امکان اتصال به اینترنت از طریق موبایل وجود دارد ، اما با محدودیت ها و ناکارآمدی های فراوان. در این ترفند قصد داریم به معرفی این نوع اینترنت و نحوه دریافت آن از مخابرات بپردازیم

سرویس دیتا از سرویس‌هایی است که توسط شرکت مخابرات برای دارندگان تلفن همراه فراهم شده است. با استفاده از این سرویس براحتی می‌توان به اینترنت وصل شد و همانند رایانه از آن بهره برد ؛ با این تفاوت که تنها بعضی از سایت‌های موجود در اینترنت همانند سایت‌های MSN , Yahoo و... به طور کلی سایت‌هایی که توسط سیستم WAPپشتیبانی می‌شوند را می‌توان مشاهده کرد.

سرویس دیتا تنها بر روی گوشی‌هایی قابل فعال شدن است که آن گوشی سیستم GPRS را پشتیبانی کند. هزینه‌ها با توجه به این که این سرویس هنوز در بین استفاده کنندگان تلفن همراه رونق نگرفته است هزینه‌های نه چندان سرسام آوری دارد. هزینه راه اندازی این سرویس بر روی خط 10 هزارتومان است. علاوه بر این هزینه یک آبونمان ماهیانه 5 هزار تومانی نیز روی قبض تلفن همراه اضافه می‌شود. همچنین هزینه اتصال به این سرویس دقیقه‌ای 45 تومان است.

اگر شما نیز می‌خواهید از این سرویس استفاده کنید باید به دفاتر امور مشترکین مخابرات رجوع کنید.
مدارک مورد نیاز برای گرفتن این سرویس شامل: سند تلفن همراه و شناسنامه دارنده سیم کارت و آخرین قبض پرداختی تلفن همراه.

قدم آخر اینکه بعد از این که سرویس دیتا برای شما، فعال شد شما می‌توانید با خرید کارت‌های اینترنت با تلفن همراه در اینترنت چرخی بزنید.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

          افزایش سرعت دانلود فایل در اینترنت

با سلام این هم یک ترفند خوب:
برای افزایش سرعت دانلود در دسکتاپ کلیک راست کرده و وارد گزینه Properties شوید و سپس در پنجره desktop وارد گزینه customize desktop شوید و سپس منوی web را انتخاب کنید و به بخش properties بروید و گزینه limit hard-disk usage for this page to را روشن کرده و عدد آن را زیاد کنید. این ترفند یک ترفند جالب و مخفی ویندوز ایکس پی است و واقعاً سرعت دانلود در اینترنت را افزایش می دهد.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

تبلیغات وب را منهدم کنید

ترفند:
1- از فایرفاکس استفاده کنید.
2- تنها کافی است دو مورد زیر را به فایرفاکس اضافه کنید:
الف- افزونه
adblockplus را نصب کنید.
ب- افزونه
element hiding helper را به آن اضافه کنید.
اکنون در هر نقطه‌ای از وب که تبلیغات وجود داشته باشد ادبلاک‌پلاس آن را حذف خواهد کرد.هر تبلیغات جدیدی هم که اضافه شود افزونه helper به صورت خودکار ان را به لیست پیش فرض ادبلاک، اضافه خواهد کرد. این افزونه تنظیمات پیشرفته نیز دارد که در نوشته‌های آینده بدان اشاره می‌شود. 

پاسخ به چند پرسش:

1- آیا با این ترفند می‌توان تبلیغات در سرویسهای وبلاگی مثل بلاگفا و پرشین بلاگ و … را حذف کرد؟ همچنین تبلیغات در سایتهای خبری و غیر خبری ایرانی؟ بله . همانگونه که گفته شد با این ترفند شما تبلیغات را در هر نقطه از وب می‌توانید منهدم کنید.

2- آیا استفاده از این روش اخلاقی است؟ بعبارتی با این کار بسیاری از سایتها و سرویسها(خصوصا سایتهای ایرانی) منبع درآمد اصلی خود را از دست می‌دهند؛ آیا این روش به نوعی ضربه زدن به این عزیزان نیست؟

در مورد اخلاقی یا غیراخلاقی بودن این روش تاکنون در وبلاگستان غربی بسیار بحث شده.افراد در اینجا بر دودسته هستند: گروهی اعتقاد دارند این عمل اخلاقی نیست و گروه دیگر معتقدند هیچ منافاتی با اخلاق و مهمتر از ان کسب درآمد ندارد. من به گروه دوم تعلق دارم. چرا؟

الف- این روش فقط و فقط برای کاربران فایرفاکس ممکن است.در حالی که بالای 75-80 درصد کاربران دنیا از اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنند (در کشور ما احتمالا این آمار بالاتر هم هست). در نتیجه این روش چندان خللی در کسب درآمد اصلی سایتها ایجاد نمی‌کند. پس در مورد حوزه استفاده از این ترفند نباید غلو کرد. از طرفی اکثر کاربران فایرفاکس را افرادی تشکیل می‌ دهد که تجربه ثابت کرده، کمتر می‌توان از انها چشم امیدی برای دنیای تبلیغات داشت.

ب- بسیاری از روشهای تبلیغاتی در سرویسها و سایتها (بخصوص وطنی؛ حال چه داخل کشور و چه خارج از کشور) بسیار قدیمی و پوسیده است. هنوز در بعضی سایتها از تبلیغات فلش آزاردهنده استفاده می‌شود. بنظرم استفاده و از آن مهمتر گسترش این ترفند در بین کاربران اینترنتی برای بالا بردن کیفیت صنعت تبلیغات در سایتهای ایرانی الزامی است.
این ترفند همانگونه که گفته شد تنها در بین جمع محدودی از کاربران فایرفاکس کاربرد دارد.اما امیدوار هستم که این ترفند گسترش یابد و موجب ایجاد نگرانی در صاحبان سایتهای ایرانی شود. نیاز است به آنها تلنگری وارد شود  تا از این رخوت خارج شوند. تبلیغات موجود در سایتها و سرویسهای ایرانی بسیار قدیمی و آزاردهنده هستند.

ج- در مورد این که راه‌حل‌های جایگزین چیست می‌توان بعدا مفصل صحبت کرد.استفاده از تبلیغات متنی گوگل برای ایران فایده‌ای ندارد(بدلیل تحریم مالی ایران) اما مدتی است که در وبلاگهای غرب مدلی از تبلیغات در حال رشد است که برپایه تبلیغات گرافیکی بسیار زیبا و جذاب و البته استاتیک ( و نه تبلیغات دینامیک) است. شخصا این گروه از تبلیغات را دوست دارم و تاکنون آنها را نه تنها حذف نکرده بلکه از دیدن انها لذت هم می‌برم.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

هر سیستم عامل ویندوزی عملکردهای بسیار زیادی دارد که شخص کاربر عموماً از آنها اطلاعی ندارد. در حالی که شما با این عملکردها به راحتی می توانید در زمان صرفه جویی فراوانی کنید. این مقاله، توضیح می دهد که چگونه می توانید کار با ویندوز را برای خود آسانتر کنید.
نکته مهم در این است که شما احتیاجی به download کردن برنامه خاصی ندارید، بلکه هر آنچه لازم است، کامپیوتر شما در بطن خود دارد.

۱.ورق زدن صفحات اینترنت در Explorer

این دستور در سیستم فایل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند.شما برای ورق زدن صفحات در اینترنت، لازم نیست که حتماً از ماوس استفاده کنید، بلکه توسط کلیدهایAlt و مکان نماهای (Cursor) چپ و راست، این عمل بسیار آسانتر خواهد بود.

۲.باز کردن پنجره ای جدید در Explorer
این دستور در سیستم عامل های ویندوز9X، ME، NT و 2000 عمل می کند. به طور معمول، اگر بخواهید لینکی را که در یک صفحه اینترنت قرار گرفته، باز کنید، روی آن کلیک راست ماوس را فشار می دهید و از منوهای آن فرمان Open in new window را انتخاب می کنید. ولی روش و دستور سریعتر برای این کار وجود دارد: ابتدا کلیدshift را فشار دهید و بعد کافی است که رویLink مورد نظر، یکبار کلیک کنید.

۳.بالا و پایین کردن سریع صفحات اینترنتی
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. برای اینکه بتوانید صفحه ای طولانی را در اینترنت بالا و پایین کنید، کافی است که فقط کلید Space را فشار دهید و برای اینکه بتوانید دوباره به بالای صفحه برگردید، ابتدا کلید Shift و سپس کلیدSpace را فشار دهید.

۴.حرکت در صفحات متعدد باز شده اینترنتی
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. شما سایت های متعددی را باز کرده اید و مرتباً در بین این صفحات در رفت و آمد هستید. اگر شما ابتدا دکمهAlt را گرفته و سپس کلیدTab را فشار دهید، می توانید سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید. با هر بار فشار کلیدTab ، در بین صفحات باز شده در حرکت خواهید بود. اگر شما این کلیدها را رها کنید، ویندوز، آن صفحه ای را که مارک زده شده است، باز می کند.

۵.مارک زدن لغات یا پرش از روی آنها
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. با فشردن همزمان کلیدهایCtrl و مکان نماهای چپ یا راست، از روی یک لغت به سمت چپ یا راست، از روی یک لغت به سمت چپ یا راست جهش می کنید. اگر همزمان کلیدShift را نیز فشار دهید، با این کار کلماتی که از روی آن پرش کرده اید، مارک دار می شود.

۶.باز کردن صفحه مشخصات یک فایل ( Properties )
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. شما می خواهید سریع و بدون هیچ مشکلی اطلاع حاصل کنید که حجم یک فایل چه قدر است؟ برای این کار شما دیگر احتیاجی ندارید که ابتدا دکمه سمت راست ماوس را فشار دهید و بعد در پایین پنجره باز شده Properties را انتخاب کنید. راه آسانتر برای شما این است که دو کلیدAlt وEnter را همزمان با هم فشار دهید. پس از آن، صفحه Properties باز می شود.

۷.Zoom کردن به وسیله چرخ ماوس
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. کلیدCtrl را فشار داده و نگه دارید و همزمان چرخ ماوس را بچرخانید، صفحه اینترنتی خود راZoom می کنید. اگر چرخ را به سمت بالا بچرخانید، صفحه، کوچکتر می شود و اگر به سمت پایین بچرخانید، صفحه، بزرگتر می شود . این عملکرد در همه کاربردهایOffice و Internet Explorer قابل اجراست.

۸.آیکان Internet Explorer برروی صفحه اصلی کامپیوتر(desktop)
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. آیکون Internet Explorer بر روی Desktop کامپیوتر، یک اتصال و ارتباط معمولی و پیش پا افتاده نیست. بلکه یک عملکرد ویژه، شبیهWorkplace یا محیط شبکه (Network place) است. با کلیک راست ماوس بر روی این آیکون، به طور مستقیم به قسمت Properties هدایت می شوید و از آنجا به طور مستقیم به Options Internet دسترسی خواهید داشت.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

http://www.israel-vs-palestine.com

سایت CNN یه نظر سنجی در مورد موافقان جنگ در غزه برگزار کرده اند با این عنوان (آیا اسراییل حق حمله به فلستین را دارد؟؟) شما میتونید خیلی آسون به غزه رای بدید تا حداقل اینجوری حمایت خود از مردم مظلوم فلستین رو بیان کنید!!!!

وقتی من رای دادم شمار طرفداران اسراییل بیشتر بود!

http://www.israel-vs-palestine.com

این سایت رو یکی از بازدید کنندگان وبلاگ برای من ارسال کرده که ازش تشکر میکنم!

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387
تا حالا شده از سرعت پایین اینترنت و دانلود ناراضی باشید ؟ مسلما جواب اکثر کاربرایی که از Dial Up استفاده میکنند "بله" هست.این توضیحات در مورد ویندوز XP هستند و بر روی سیستم عامل ایکس پی تست شده اند.
استارت منو را کلیک کنید بعد کنترل پنل را باز کنید در پنجره کنترل پنل روی ایکون Phone and Modem Options کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز شود در این پنجره به سربرگ Modems رفته و مودم خود را انتخاب کنید دقت کنید که اگر در این پنجره چند گزینه دارید و نوع مودم خود را هم نمیدونید ببینید کدام گزینه با Com3 معرفی شده همان گزینه را انتخاب کنید بعد کلید Properties را بزنید تا پنجره مربوط به مودمتان باز شود در این پنجره به سربرگ Advanced بروید و در کادر Extra initialization commands عبارت AT&FX را با حروف بزرگ تایپ کنید سپس پنجره های باز شده را ok کنید . تا اینجا مربوط به سرعت اینترنت بود ادامه مطلب مربوط میشه به سرعت دانلود . برای بالا بردن سرعت دانلود ابتدا استارت منو را باز کرده سپس بر روی کنترل پنل کلیک کنید تا پنجره کنترل پنل باز شود در این پنجره بر روی ایکون Display کلیک کنید تا پنجره Display Properties باز شود سپس در این پنجره به سربرگ Desktop رفته و کلید Customize Desktop را بزنید تا پنجره Desktop Items باز شود در این پنجره به سربرگ Web رفته و کلید Properties را بزنید تا پنجره My Current Home Page Properties باز شود در این پنجره به سربرگ Download بروید و گزینه Limit hard-disk usage for this page to را فعال کرده و مقدار عددی آن را از 500 به 5000 تغییر دهید . حالا به اینترنت وصل شوید و سرعت اینترنت خود را امتحان کنید
دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387
X