افزایش سرعت دانلود فایل در اینترنت

با سلام این هم یک ترفند خوب:
برای افزایش سرعت دانلود در دسکتاپ کلیک راست کرده و وارد گزینه Properties شوید و سپس در پنجره desktop وارد گزینه customize desktop شوید و سپس منوی web را انتخاب کنید و به بخش properties بروید و گزینه limit hard-disk usage for this page to را روشن کرده و عدد آن را زیاد کنید. این ترفند یک ترفند جالب و مخفی ویندوز ایکس پی است و واقعاً سرعت دانلود در اینترنت را افزایش می دهد.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

تبلیغات وب را منهدم کنید

ترفند:
1- از فایرفاکس استفاده کنید.
2- تنها کافی است دو مورد زیر را به فایرفاکس اضافه کنید:
الف- افزونه
adblockplus را نصب کنید.
ب- افزونه
element hiding helper را به آن اضافه کنید.
اکنون در هر نقطه‌ای از وب که تبلیغات وجود داشته باشد ادبلاک‌پلاس آن را حذف خواهد کرد.هر تبلیغات جدیدی هم که اضافه شود افزونه helper به صورت خودکار ان را به لیست پیش فرض ادبلاک، اضافه خواهد کرد. این افزونه تنظیمات پیشرفته نیز دارد که در نوشته‌های آینده بدان اشاره می‌شود. 

پاسخ به چند پرسش:

1- آیا با این ترفند می‌توان تبلیغات در سرویسهای وبلاگی مثل بلاگفا و پرشین بلاگ و … را حذف کرد؟ همچنین تبلیغات در سایتهای خبری و غیر خبری ایرانی؟ بله . همانگونه که گفته شد با این ترفند شما تبلیغات را در هر نقطه از وب می‌توانید منهدم کنید.

2- آیا استفاده از این روش اخلاقی است؟ بعبارتی با این کار بسیاری از سایتها و سرویسها(خصوصا سایتهای ایرانی) منبع درآمد اصلی خود را از دست می‌دهند؛ آیا این روش به نوعی ضربه زدن به این عزیزان نیست؟

در مورد اخلاقی یا غیراخلاقی بودن این روش تاکنون در وبلاگستان غربی بسیار بحث شده.افراد در اینجا بر دودسته هستند: گروهی اعتقاد دارند این عمل اخلاقی نیست و گروه دیگر معتقدند هیچ منافاتی با اخلاق و مهمتر از ان کسب درآمد ندارد. من به گروه دوم تعلق دارم. چرا؟

الف- این روش فقط و فقط برای کاربران فایرفاکس ممکن است.در حالی که بالای 75-80 درصد کاربران دنیا از اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنند (در کشور ما احتمالا این آمار بالاتر هم هست). در نتیجه این روش چندان خللی در کسب درآمد اصلی سایتها ایجاد نمی‌کند. پس در مورد حوزه استفاده از این ترفند نباید غلو کرد. از طرفی اکثر کاربران فایرفاکس را افرادی تشکیل می‌ دهد که تجربه ثابت کرده، کمتر می‌توان از انها چشم امیدی برای دنیای تبلیغات داشت.

ب- بسیاری از روشهای تبلیغاتی در سرویسها و سایتها (بخصوص وطنی؛ حال چه داخل کشور و چه خارج از کشور) بسیار قدیمی و پوسیده است. هنوز در بعضی سایتها از تبلیغات فلش آزاردهنده استفاده می‌شود. بنظرم استفاده و از آن مهمتر گسترش این ترفند در بین کاربران اینترنتی برای بالا بردن کیفیت صنعت تبلیغات در سایتهای ایرانی الزامی است.
این ترفند همانگونه که گفته شد تنها در بین جمع محدودی از کاربران فایرفاکس کاربرد دارد.اما امیدوار هستم که این ترفند گسترش یابد و موجب ایجاد نگرانی در صاحبان سایتهای ایرانی شود. نیاز است به آنها تلنگری وارد شود  تا از این رخوت خارج شوند. تبلیغات موجود در سایتها و سرویسهای ایرانی بسیار قدیمی و آزاردهنده هستند.

ج- در مورد این که راه‌حل‌های جایگزین چیست می‌توان بعدا مفصل صحبت کرد.استفاده از تبلیغات متنی گوگل برای ایران فایده‌ای ندارد(بدلیل تحریم مالی ایران) اما مدتی است که در وبلاگهای غرب مدلی از تبلیغات در حال رشد است که برپایه تبلیغات گرافیکی بسیار زیبا و جذاب و البته استاتیک ( و نه تبلیغات دینامیک) است. شخصا این گروه از تبلیغات را دوست دارم و تاکنون آنها را نه تنها حذف نکرده بلکه از دیدن انها لذت هم می‌برم.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

هر سیستم عامل ویندوزی عملکردهای بسیار زیادی دارد که شخص کاربر عموماً از آنها اطلاعی ندارد. در حالی که شما با این عملکردها به راحتی می توانید در زمان صرفه جویی فراوانی کنید. این مقاله، توضیح می دهد که چگونه می توانید کار با ویندوز را برای خود آسانتر کنید.
نکته مهم در این است که شما احتیاجی به download کردن برنامه خاصی ندارید، بلکه هر آنچه لازم است، کامپیوتر شما در بطن خود دارد.

۱.ورق زدن صفحات اینترنت در Explorer

این دستور در سیستم فایل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند.شما برای ورق زدن صفحات در اینترنت، لازم نیست که حتماً از ماوس استفاده کنید، بلکه توسط کلیدهایAlt و مکان نماهای (Cursor) چپ و راست، این عمل بسیار آسانتر خواهد بود.

۲.باز کردن پنجره ای جدید در Explorer
این دستور در سیستم عامل های ویندوز9X، ME، NT و 2000 عمل می کند. به طور معمول، اگر بخواهید لینکی را که در یک صفحه اینترنت قرار گرفته، باز کنید، روی آن کلیک راست ماوس را فشار می دهید و از منوهای آن فرمان Open in new window را انتخاب می کنید. ولی روش و دستور سریعتر برای این کار وجود دارد: ابتدا کلیدshift را فشار دهید و بعد کافی است که رویLink مورد نظر، یکبار کلیک کنید.

۳.بالا و پایین کردن سریع صفحات اینترنتی
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. برای اینکه بتوانید صفحه ای طولانی را در اینترنت بالا و پایین کنید، کافی است که فقط کلید Space را فشار دهید و برای اینکه بتوانید دوباره به بالای صفحه برگردید، ابتدا کلید Shift و سپس کلیدSpace را فشار دهید.

۴.حرکت در صفحات متعدد باز شده اینترنتی
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. شما سایت های متعددی را باز کرده اید و مرتباً در بین این صفحات در رفت و آمد هستید. اگر شما ابتدا دکمهAlt را گرفته و سپس کلیدTab را فشار دهید، می توانید سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید. با هر بار فشار کلیدTab ، در بین صفحات باز شده در حرکت خواهید بود. اگر شما این کلیدها را رها کنید، ویندوز، آن صفحه ای را که مارک زده شده است، باز می کند.

۵.مارک زدن لغات یا پرش از روی آنها
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. با فشردن همزمان کلیدهایCtrl و مکان نماهای چپ یا راست، از روی یک لغت به سمت چپ یا راست، از روی یک لغت به سمت چپ یا راست جهش می کنید. اگر همزمان کلیدShift را نیز فشار دهید، با این کار کلماتی که از روی آن پرش کرده اید، مارک دار می شود.

۶.باز کردن صفحه مشخصات یک فایل ( Properties )
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. شما می خواهید سریع و بدون هیچ مشکلی اطلاع حاصل کنید که حجم یک فایل چه قدر است؟ برای این کار شما دیگر احتیاجی ندارید که ابتدا دکمه سمت راست ماوس را فشار دهید و بعد در پایین پنجره باز شده Properties را انتخاب کنید. راه آسانتر برای شما این است که دو کلیدAlt وEnter را همزمان با هم فشار دهید. پس از آن، صفحه Properties باز می شود.

۷.Zoom کردن به وسیله چرخ ماوس
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. کلیدCtrl را فشار داده و نگه دارید و همزمان چرخ ماوس را بچرخانید، صفحه اینترنتی خود راZoom می کنید. اگر چرخ را به سمت بالا بچرخانید، صفحه، کوچکتر می شود و اگر به سمت پایین بچرخانید، صفحه، بزرگتر می شود . این عملکرد در همه کاربردهایOffice و Internet Explorer قابل اجراست.

۸.آیکان Internet Explorer برروی صفحه اصلی کامپیوتر(desktop)
این دستور در سیستم عامل های ویندوز 9X، ME، NT، 2000 و XP عمل می کند. آیکون Internet Explorer بر روی Desktop کامپیوتر، یک اتصال و ارتباط معمولی و پیش پا افتاده نیست. بلکه یک عملکرد ویژه، شبیهWorkplace یا محیط شبکه (Network place) است. با کلیک راست ماوس بر روی این آیکون، به طور مستقیم به قسمت Properties هدایت می شوید و از آنجا به طور مستقیم به Options Internet دسترسی خواهید داشت.

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

http://www.israel-vs-palestine.com

سایت CNN یه نظر سنجی در مورد موافقان جنگ در غزه برگزار کرده اند با این عنوان (آیا اسراییل حق حمله به فلستین را دارد؟؟) شما میتونید خیلی آسون به غزه رای بدید تا حداقل اینجوری حمایت خود از مردم مظلوم فلستین رو بیان کنید!!!!

وقتی من رای دادم شمار طرفداران اسراییل بیشتر بود!

http://www.israel-vs-palestine.com

این سایت رو یکی از بازدید کنندگان وبلاگ برای من ارسال کرده که ازش تشکر میکنم!

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387
تا حالا شده از سرعت پایین اینترنت و دانلود ناراضی باشید ؟ مسلما جواب اکثر کاربرایی که از Dial Up استفاده میکنند "بله" هست.این توضیحات در مورد ویندوز XP هستند و بر روی سیستم عامل ایکس پی تست شده اند.
استارت منو را کلیک کنید بعد کنترل پنل را باز کنید در پنجره کنترل پنل روی ایکون Phone and Modem Options کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز شود در این پنجره به سربرگ Modems رفته و مودم خود را انتخاب کنید دقت کنید که اگر در این پنجره چند گزینه دارید و نوع مودم خود را هم نمیدونید ببینید کدام گزینه با Com3 معرفی شده همان گزینه را انتخاب کنید بعد کلید Properties را بزنید تا پنجره مربوط به مودمتان باز شود در این پنجره به سربرگ Advanced بروید و در کادر Extra initialization commands عبارت AT&FX را با حروف بزرگ تایپ کنید سپس پنجره های باز شده را ok کنید . تا اینجا مربوط به سرعت اینترنت بود ادامه مطلب مربوط میشه به سرعت دانلود . برای بالا بردن سرعت دانلود ابتدا استارت منو را باز کرده سپس بر روی کنترل پنل کلیک کنید تا پنجره کنترل پنل باز شود در این پنجره بر روی ایکون Display کلیک کنید تا پنجره Display Properties باز شود سپس در این پنجره به سربرگ Desktop رفته و کلید Customize Desktop را بزنید تا پنجره Desktop Items باز شود در این پنجره به سربرگ Web رفته و کلید Properties را بزنید تا پنجره My Current Home Page Properties باز شود در این پنجره به سربرگ Download بروید و گزینه Limit hard-disk usage for this page to را فعال کرده و مقدار عددی آن را از 500 به 5000 تغییر دهید . حالا به اینترنت وصل شوید و سرعت اینترنت خود را امتحان کنید
دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

با این برنامه می توانید از طریق بلوتوث موبایل دیگران هک کنید کار با این نرم افزار خیلی راحته و صد در صد هم کار می کنه اگه دانلود نکنین از دستتون رفته در ضمن این برنامه پسورد هم داره که در پایین نوشته شده برای دانلود برنامه به لینک (آدرس) زیر بروید.


پسورد  :3sut.com 


http://hadisalarifard.persiangig.com/3sut.com%20Mobile%20hack%20program.zip


منبع:3sut.com

دسته ها :
يکشنبه بیست و نهم 10 1387

 

 

سلام بر تو که راه خانه دوست را مى‏دانى. سلام بر سلام‏هاى تو، سلام بر گریه‏هاى تو در دشت‏هاى زرد غیبت، سلام بر تو که وعده خدایى، موعود زمانى، شکوه زمینى.

ستارگان تمام شده‏اند، دیگر ستاره‏اى براى شمردن نمانده است. شب را سرِ بیدارى نیست و روز بهانه آمدن ندارد. جمعه‏ها، چه دلگیر روزهایى است! هفته‏ها چه انباشته ایامِ خالى از لطفى است!

سال شمار عمر ما، به دست باد ورق مى‏خورد، برگ از گل مى‏هراسد و باد از ابر، اما من سخن گفتن با تو را از عندلیبان باغ آموختم، همان مرغانى که همیشه گل را میان جنگل شاخه‏ها گم مى‏کنند.

اى صبح‏ترین خواب یوسفان! با چشم این همه یعقوب چه خواهى کرد؟ تبار ابراهیم در گذر از آتش انتظارند! هرلحظه فرجنامه ظهور مى‏خوانند و دمساز با عاشقانند.

 

دسته ها :
شنبه بیست و ششم 5 1387
X